Kundvagn 0 varor $0.00

Generellt


Var god och läs igenom innehållet i detta avtal innan användning av vår webbsida. igenom att handla oss godkänner du den, godkänner du inte innehållet i den kan du lämna vår sida nu.
Användandet av vår webbsida. Genom att använda vår webbsida förbjuds du att modifiera , disturbera eller på annat sätt vidareanvända informationen på vår sida.
Du får givetvis använda all textinnehåll och bilder för eget personligt bruk så länge det inte är för kommersiellt bruk.


Användar information



Informationen på denna sida skall ej användas för att faställa diagnoser eller sjukdomar. Du ska alltid rådgöra med en specialist eller läkare för råd kring din hälsa och sjukdomar.


Termer&Villkor


Vi reserverar oss rätten att rätta till skrivfel eller andra felaktigheter på denna webbsida, och tar ej på oss ansvar för sånna förekommande fel. Information på denna sida kan när som helst bli ändrat eller updaterat utan notifieringar till kunder.


Egendom


Vi äger rättigheterna för allt material på denna sida. Du har rätt att lagra , ladda ner och använda materialet för forskning och eget bruk. Du godkänner att inte publicera ,distrubera eller på något annat sätt föra vidare informationen på denna sida.


Vår sidas tillgänglighet


Materialet på denna sida finns normalt tillgängligt 365 dagar 52 veckor och 24 timmar om dygnet.

Kundbrev
Barbara Smith, Ansonia, USA
JAG BER SÅ MYCKET OM URSÄKT ATT JAG TVIVLADE PÅ ER SERVICE. JAG MOTTOG EN AVI FRÅN MITT POSTKONTOR FREDAGEN DEN 11/4 OM ATT MIN BESTÄLLNING HADE KOMMIT FRAM. JAG KOMMER ATT HÄMTA PAKETET IDAG. TACK SÅ MYCKET IGEN FÖR ALL HJÄLP OCH JAG ÄR LEDSEN ATT ...
läs mer»
Geoffrey, Rolling Meadows
Ursäkta. Jag visste inte att varorna skickades separat. Jag fick det andra kuvertet igår. Tack för er hjälp och support.
läs mer»
Nyheter
Exciting results from blood test for 50 cancers
The Galleri test looks for fragments of DNA that have broken off a tumour and are circulating in the blood.
'Game-changing' HIV protection jab approved in England and Wales
The shot, given six times a year or every other month, is an alternative to taking daily pills to protect against ever catching the virus.
'It gave me my voice back': How group singing is helping new mums with postnatal depression
New research suggests singing can be clinically effective at treating the symptoms and cost effective for the NHS.
Student paramedic helps deliver lecturer's baby
Elise Faragher is on placement in Worcester and lecturer Aaron Collins, and his wife, came in.
Leverans Alternativ